Aqualia Thermal lagana krema hidrira suvu kožu pomoću 97% sastojaka prirodnog porekla kao što su hijaluronska kiselina, osnažujuća Vichy vulkanska voda i biljni šećer manoza. Koža je u trenutku hidrirana i sveža sa osećajem prijatnosti, hidrirana do 48h i ojačana čak i u uslovima klimatsklih promena, stresa ili zagađenja.
INTENZIVAN OSEĆAJ PRIJATNOSTI I HIDRATACIJA DO 48H
OBOGAĆENO VICHY VULKANSKOM VODOM KOJA JAČA I ŠTITI KOŽU
POUZDANA NEGA UZ SASTOJKE PRIRODNOG POREKLA UKLJUČUJUĆI HIJALURONSKU KISELINU I BILJNI ŠEĆER MANOZU
NEŽNA I PRIJATNA NEGA ZA NORMALNU KOŽU, ISPITANA I NA 100% OSETLJIVOJ KOŽI POD DERMATOLOŠKIM NADZOROM
Hidrirana koža prirodnog izgleda, popunjena, tonirana i zdravog sjaja: Aqualia Thermal lagana krema za hidrataciju ispitana je na 49 žena tokom mesec dana. 92% njih smatra da je koža odmah posle nanošenja nahranjena. 92% njih smatra da je koža odmah posle nanošenja dobro hidrirana. Smanjite prianjanje nečistoća.
Klinički dokazana efikasnost koju potvrđuju dermatolozi za kožu zdravog izgleda posle mesec dana upotrebe:
– 11 % linija isušenosti*
+ 5 % glatkoće*
94% žena se slaže da je posle mesec dana korišćenja koža mekša**
100% žena se slaže da je posle mesec dana korišćenja koža dobro hidrirana **
**potrošački test – 49 žena – 28 dana
Primena
Nanesite svako jutro i veče, samostalno ili posle Aqualia seruma za hidrataciju.
Sigurnost
Formula je hipoalergena, ispitana pod dermatološkim nadzorom. Ispitano pod ekstremnim uslovima i na 100% osetljivoj koži.
Dodajte komentar
Lagana krema za hidrataciju kože